Světová liga » Novinky » V Chomutově se už fanoušci nemohou dočkat zápasů Světové ligy

V Chomutově se už fanoušci nemohou dočkat zápasů Světové ligy

 

pondělí, 2. června 2014

1000x1000-1401691579-foto-30-of-46

Také v Chomutově se na konci uplynulého týdne představil promo tým Světové ligy, který přijel upozornit na to, že se do města řítí další volejbalové dvojutkání. Již za necelé dva týdny, tedy 13. a 14. června, dorazí do SD arény soupeř z Nizozemska a sehraje s českým reprezentačním týmem dva zápasy. A fanoušci měli v téměř padesátitisícovém městě možnost získat vstupenky úplně zadarmo. Stačila maličkost – předvést své volejbalové schopnosti. Spousta z nich navíc ukázala, že si s míčem rozumí.

Promo tým odstartoval svou trasu u autobusového nádraží. Poté už mířil na nejdůležitější místa ve městě. Objevil se například na Mostecké či Wolkerově ulici, před vlakovým nádražím, u Obchodního centra Chomutovka a na festivalu Otevřeno. Navíc díky velmi ochotné marketingové referentce ze společnosti Kultura a sport Chomutov s.r.o. Pavlíně Skopové mohla celá výprava zamířit do populárního Aquasvěta, ale i na atletický stadion, kde v tu chvíli probíhalo krajské kolo Ústeckého kraje v atletice.

Zde se se sličnými volejbalistkami vyfotil i hejtman Ústeckého kraje Oldřich Bubeníček. Ten potvrdil, že už se na klání českého reprezentačního výběru v Chomutově moc těší. Nezapomněl si zasmečovat na přenosnou síť a také na dálku popřál národnímu celku mnoho štěstí ve všech zápasech. Právě na atletickém stadionu byl o lístky největší zájem. Jakmile se lidé o volejbalové Světové lize v SD aréně dozvěděli, ve velkém soutěžili o vstupenky zdarma. Těch bylo nakonec rozdáno rovných šedesát! A kdo si je nezvládl vybojovat, získal alespoň slevový voucher, se kterým může uplatnit slevu jako členové Českého volejbalového svazu a hráči Amatérské volejbalové ligy. Pro ně činí jednodenní vstupné 90 Kč a dvoudenní pak úžasných 140 Kč.

Na severu Čech se promo týmu naskytl i jeden zajímavý příběh. Jedna z dam chtěla vyhrát lístek pro svého manžela, a tak si do svého dvoučlenného týmu přibrala svého syna, se kterým se v krátkém souboji utkala proti krásným volejbalistkám. Oba dokázali, že mají sportovní nadání v krvi a po zásluze si vstupenky vybojovali. Její syn se následně na to rozhodl, že na souboje s Nizozemskem vezme i svou přítelkyni. To je důkaz, že Světová liga je akcí být pro celou rodinu.

„Chomutov nás velmi mile překvapil vstřícností lidí, moderními a vybavenými sportovišti blízko u sebe a celkově pozitivně-sportovní atmosférou. Volejbalové zápasy zde budou určitě oblíbené, jelikož lidé se již teď velmi těší na zápasy Světové ligy,“ potvrdil organizační člen promo týmu Tomáš Jarolím.

Český národní tým navíc veze z Portugalska jednu velmi cennou výhru a to je skvělým lákadlem, proč do ochozů multifunkční haly přijít. Na diváky také čeká doprovodná show, která nemá v České republice obdoby. Lístky z předprodeje sítě Ticketstream.cz, kde se dají sehnat za výhodné ceny, pomalu mizí. Proto s jejich koupí neváhejte. Volejbalisté budou v cestě za dosažením skvělých výsledků podporu publika potřebovat.

Vstupenky na Světovou ligu můžete zakoupit zde.

Autor: Lukáš Dvořák

 

Zápasy

Světová liga (2. - 4.6.2017) - Soul (KOR)

2.6.- 12:00 SEČ: Česká republika - Korea

3.6. - 5:00 SEČ: Česká republika - Finsko

4.6. - 5:00 SEČ: Česká republika - Slovinsko

 

Světová liga (9. - 11.6.2017) - České Budějovice (CZE)

9.6.- 19:10: Česká republika - Egypt

10.6. - 19:10: Česká republika - Nizozemsko

11.6. - 19:10: Česká republika - Portugalsko

 

Světová liga (16. - 18.6.2017) - Den Haag (NED)

16.6. - 20:30: Česká republika - Slovensko

17.6. - 20:30: Česká republika - Korea

18.6. - 18:00: Česká republika - Nizozemsko

Vstupenky

 

 

GENERAL PARTNER

          

PARTNERS