Světová liga » Novinky » Slezské publikum se těší na zápasy Světové ligy proti Portugalsku

Slezské publikum se těší na zápasy Světové ligy proti Portugalsku

 

čtvrtek, 26. června 2014

Guerilla v Opavě

Už jen pouhé desítky hodin dělí volejbalu zaslíbenou Opavu od prestižního dvojutkání skupiny E Světové ligy. V Městské hale sehraje český národní tým dva velmi důležité duely s Portugalskem, které se momentálně nachází na prvním místě tabulky. Česká republika s ním ale má vyrovnanou bilanci z venkovního prostředí, proto se dají očekávat dlouhé a napínavé bitvy, jež jeden z výběrů hodně přiblíží možnému postupu do další fáze této soutěže. Na konci uplynulého týdne se Opavou a Ostravou prohnal promo tým Světové ligy, který nabídl možnost předvést volejbalové nadání a vybojovat si volné vstupenky na tento sportovní svátek.

Parta okolo sličných volejbalistek vyrazila na svou trasu z opavského vlakového nádraží. Hned zde měla akce velký úspěch a do ochozů se na páteční a sobotní utkání podařilo nalákat spoustu lidí. Propagace utkání s Portugalskem pokračovala přímo před Městskou halou. Odtud promo tým vyrazil do centra téměř šedesátitisícového města, kde se do soutěží o lístky zapojilo hodně aktivních, ale i pasivních sportovních nadšenců. Na závěr se před OC Breda & Weinstein uskutečnil malý volejbalový zápas přes přenosnou síť.

Celá akce poté pokračovala o pár kilometrů dál. Ve slezské metropoli však volejbalistky s moderátorem Hitrádia Orion Lukášem Hudečkem zastihla drobná nepřízeň počasí. Ostrava ale přesto ukázala, že o zápasy české reprezentace má opravdový zájem a fanoušci soutěžili o vstupenky zdarma i za deště. Skvělé nadšence si do svého Volejbalového magazínu natočila také Česká televize. Promo tým Světové ligy se krom centra krajského města objevil například před OC Futurum nebo v industriálním areálu Dolní oblast Vítkovice.

Ti, kteří si nevybojovali lístky na dvojutkání, dostali k pozvánce do Městské haly také speciální voucher. Na něm se nachází unikátní kód, jenž je v předprodeji sítě Ticketstream.cz a na pokladnách směnitelný za stejnou slevu, kterou mohou uplatnit registrovaní členové Českého volejbalového svazu a hráči Amatérské volejbalové ligy. Je vyjde jedno utkání na 90 korun, obě na krásných 140 korun. Oproti klasickým cenám zajímavá úspora.

„Přes proměnlivé počasí se guerillová akce povedla, lidé se rádi zapojovali do soutěží o vstupenky. Zároveň jsme rozdali velkou spoustu letáků s pozvánkou na zápasy. Věříme tedy, že námi oslovení lidé se přijdou na zápasy české volejbalové reprezentace velmi rádi podívat,“ přeje si organizační člen promo týmu Světové ligy Tomáš Jarolím. Národní tým bude podporu bouřlivého slezského publika potřebovat, jestli chce pomýšlet na postup ze skupiny. Opava na oplátku uvidí unikátní sportovní, ale i audiovizuální show. Lístky na tyto napínavé zápasy, ze kterých čeští volejbalisté berou jen dvě výhry, jsou stále v předprodeji sítě Ticketstream.cz.

Vstupenky na utkání: http://bit.ly/Svetova-liga-vstupenky

Video z akce: https://www.youtube.com/watch?v=W_riFxIvxc0

Autor: Lukáš Dvořák

 

Zápasy

Světová liga (2. - 4.6.2017) - Soul (KOR)

2.6.- 12:00 SEČ: Česká republika - Korea

3.6. - 5:00 SEČ: Česká republika - Finsko

4.6. - 5:00 SEČ: Česká republika - Slovinsko

 

Světová liga (9. - 11.6.2017) - České Budějovice (CZE)

9.6.- 19:10: Česká republika - Egypt

10.6. - 19:10: Česká republika - Nizozemsko

11.6. - 19:10: Česká republika - Portugalsko

 

Světová liga (16. - 18.6.2017) - Den Haag (NED)

16.6. - 20:30: Česká republika - Slovensko

17.6. - 20:30: Česká republika - Korea

18.6. - 18:00: Česká republika - Nizozemsko

Vstupenky

 

 

GENERAL PARTNER

          

PARTNERS