Světová liga » Novinky » Padající míče z českobudějovické Černé věže vstupenkou na Světovou ligu!

Padající míče z českobudějovické Černé věže vstupenkou na Světovou ligu!

 

úterý, 9. června 2015

Ilustrační foto

Netradiční volejbalovou kampaň, podobně jako v loňském roce, připravil Český volejbalový svaz v rámci domácích utkání Světové ligy. Fanoušci volejbalu tak mají jedinečnou možnost, jak získat vstupenky na zápasy české reprezentace zcela zdarma.

Příznivci z jihu Čech mohou lístky získat tím, že se už tento pátek zapojí do akce, která bude probíhat u českobudějovické dominanty - Černé věže. V průběhu středy zde organizátoři akce zavěsí síť s míči, které o dva dny později, úderem dvanácté hodiny, vypadnou ven. Ten, kdo míč chytí a přinese s sebou do haly, může jít na oba zápasy v Budvar Aréně úplně zdarma.

„Nejtěžší na celé akci bylo získat potřebná povolení. Jsme rádi, že nakonec Rada města schválila toto pojetí zajímavé volejbalové kampaně a máme tak podporu Statutárního města České Budějovice. Budu rád, když se budějovičtí obyvatelé, ale nejenom oni, zapojí do akce a popřou tak svůj konzervatismus ke všemu netradičnímu,“ říká zástupce marketingové agentury Českého volejbalového svazu pro Světovou ligu Libor Matoušek.

V rámci pátečního dne bude rovněž probíhat volejbalový happening, během kterého se bude moci veřejnost zapojit do odbíjení s dobrovolníky. Ten, kdo udělá sto odbití, získá vstupenku na jeden zápas mezi Českou republikou a Francií. „Každý rok se snažíme připravit kromě standardních forem komunikace i nějaký netradiční způsob propagace českého volejbalu. Na akci se těším a jsem sám zvědavý, jak dopadne,“ doplňuje místopředseda Českého volejbalového svazu Robert Urbánek.

Autor: Lukáš Dvořák

 

Zápasy

Světová liga (2. - 4.6.2017) - Soul (KOR)

2.6.- 12:00 SEČ: Česká republika - Korea

3.6. - 5:00 SEČ: Česká republika - Finsko

4.6. - 5:00 SEČ: Česká republika - Slovinsko

 

Světová liga (9. - 11.6.2017) - České Budějovice (CZE)

9.6.- 19:10: Česká republika - Egypt

10.6. - 19:10: Česká republika - Nizozemsko

11.6. - 19:10: Česká republika - Portugalsko

 

Světová liga (16. - 18.6.2017) - Den Haag (NED)

16.6. - 20:30: Česká republika - Slovensko

17.6. - 20:30: Česká republika - Korea

18.6. - 18:00: Česká republika - Nizozemsko

Vstupenky

 

 

GENERAL PARTNER

          

PARTNERS