Světová liga » Novinky » Padající míče u radniční věže Hláska vstupenkou na Světovou ligu!

Padající míče u radniční věže Hláska vstupenkou na Světovou ligu!

 

pondělí, 22. června 2015

Radniční věž Hláska v Opavě

Netradiční volejbalovou kampaň, podobně jako v loňském roce, připravil Český volejbalový svaz v rámci domácích utkání Světové ligy. Fanoušci volejbalu tak mají jedinečnou možnost, jak získat vstupenky na zápasy české reprezentace zcela zdarma.

Příznivci ze Slezska mohou lístky získat tím, že se už tuto středu zapojí do akce, která bude probíhat u opavské dominanty - radniční věže Hláska. V průběhu pondělí zde organizátoři akce zavěsí síť s míči, které o dva dny později, úderem dvanácté hodiny, vypadnou ven. Ten, kdo míč chytí a přinese s sebou do haly, může jít na oba zápasy v Hale Opava úplně zdarma.

„Jsme rádi, že nám Opava schválila toto pojetí zajímavé volejbalové kampaně a máme tak její podporu. Navíc nám s ní velmi pomohla, za což jí děkujeme. V Českých Budějovicích a v Liberci se akce vydařila a budu rád, když se opavští obyvatelé, ale nejenom oni, zapojí do akce a překonají počet odbití z Českých Budějovic, nebo z Liberce,“ říká zástupce marketingové agentury Českého volejbalového svazu pro Světovou ligu Libor Matoušek.

V rámci středečního dne bude rovněž probíhat volejbalový happening, během kterého se bude moci veřejnost zapojit do odbíjení s dobrovolníky. Ten, kdo udělá sto odbití, získá vstupenku na jeden zápas mezi Českou republikou a Japonskem. „Každý rok se snažíme připravit kromě standardních forem komunikace i nějaký netradiční způsob propagace českého volejbalu. Na akci se těším a jsem sám zvědavý, jak dopadne,“ doplňuje místopředseda Českého volejbalového svazu Robert Urbánek.

Autor: Lukáš Dvořák

 

Zápasy

Světová liga (2. - 4.6.2017) - Soul (KOR)

2.6.- 12:00 SEČ: Česká republika - Korea

3.6. - 5:00 SEČ: Česká republika - Finsko

4.6. - 5:00 SEČ: Česká republika - Slovinsko

 

Světová liga (9. - 11.6.2017) - České Budějovice (CZE)

9.6.- 19:10: Česká republika - Egypt

10.6. - 19:10: Česká republika - Nizozemsko

11.6. - 19:10: Česká republika - Portugalsko

 

Světová liga (16. - 18.6.2017) - Den Haag (NED)

16.6. - 20:30: Česká republika - Slovensko

17.6. - 20:30: Česká republika - Korea

18.6. - 18:00: Česká republika - Nizozemsko

Vstupenky

 

 

GENERAL PARTNER

          

PARTNERS