Světová liga » Novinky » Fanoušci v Českých Budějovicích soutěžili s volejbalistkami o lístky na Světovou ligu

Fanoušci v Českých Budějovicích soutěžili s volejbalistkami o lístky na Světovou ligu

 

pondělí, 26. května 2014

foto (7 of 59)

Od sobotního odpoledne je jisté, že utkání Světové ligy v Českých Budějovicích proti Jižní Koreji mají o další návštěvníky víc. Jihočeskou metropolí totiž prošla početná skupinka sličných volejbalistek s moderátorem, který se svými pomocnicemi uspořádal několik soutěží o volné vstupenky na tyto prestižní zápasy. Na nejfrekventovanějších místech ve městě si odvážlivci zkusili své volejbalové schopnosti a je potřeba poznamenat, že někteří aktéři se za své dovednosti vůbec nemusí stydět.

Že měla guerillová akce ohlas, bylo znát už před páteční druhou hodinou odpolední. Dívky s míči sice začaly propagovat jednu z nejprestižnějších událostí s úderem radničních zvonů, ale na šanci vyhrát lístek zdarma již čekala početná skupinka příznivců. Jeden z nich se po úvodním nezdaru na náměstí Přemysla Otakara II. vydal ze všech svých schopností a soutěž dovedl do zdárného konce. Odměnou mu byla vstupenka na zápasy v Budvar Aréně, kterou má pro svého otce, jenž je volejbalový nadšenec.

Promo tým s letáky a slevovými vouchery poté prošel přes Lannovu třídu, kde o lístky zabojovali další dva lidé. Ti si nejprve nebyli úplně jisti, že by mohli uspět, nakonec ale dokázali zvládnout všechny nástrahy a zcela právem si vysloužili volný vstup na duely 5. a 6. června. Celá akce byla úspěšná i na 16. ročníku Bambiriády, který se tradičně konal u Sportovní haly. Volejbalistky si soutěže zkusily jak s rodinnými týmy, tak dokonce i s armádní jednotkou až ze Strakonic.

Sobotní část akce byla poznamenána rozmary počasí, ale touha vyhrát vstupenky byla silnější, proto i během druhého dne guerillové akce rozdaly volejbalistky několik lístků skvělým dobrovolníkům, již si je svými výkony stoprocentně zasloužili. A na koho se nedostalo, zoufat rozhodně nemusel. Promo tým rozdal spoustu voucherů se slevovým kódem, po jehož zadání do rezervačního systému na webových stránkách Ticketstream.cz získají fandové unikátní slevu, za kterou zakoupí vstupenku v ceně pro členy Českého volejbalového svazu a Amatérské volejbalové ligy.

„Díky úspěchům Jihostroje je volejbal ve městě populární, takže jsem si celou akci v jihočeské metropoli maximálně užil. Lidé v dovednostních soutěžích bojovali a bylo znát, že o lístky na volejbalovou Světovou ligu hodně stojí - vždyť také mají proč. Bezpochyby to bude ojedinělý sportovní zážitek, navíc je připravena velká audiovizuální show včetně DJ nebo videomappingu,“ tvrdí moderátor akce I nadcházejících zápasů Milan Džuba.

Na konci týdne se stejná akce uskuteční v druhém českém dějišti duelů Světové ligy. Celý tým zamíří do centra Chomutova, kde opět uskuteční několik soutěží o volné vstupenky a navrch k tomu rozdá spoustu slevových voucherů. Kdo ale nechce čekat na případnou výhru, má možnost zakoupit si na dramatické zápasy vstupenky v předprodeji sítě Ticketstream. I zde je pořídí daleko levněji než na pokladnách jednotlivých stadionů. Česká volejbalová reprezentace bude podporu plných hal rozhodně potřebovat.

Napsali Lukáš Dvořák, Libor Matoušek

 

Zápasy

Světová liga (2. - 4.6.2017) - Soul (KOR)

2.6.- 12:00 SEČ: Česká republika - Korea

3.6. - 5:00 SEČ: Česká republika - Finsko

4.6. - 5:00 SEČ: Česká republika - Slovinsko

 

Světová liga (9. - 11.6.2017) - České Budějovice (CZE)

9.6.- 19:10: Česká republika - Egypt

10.6. - 19:10: Česká republika - Nizozemsko

11.6. - 19:10: Česká republika - Portugalsko

 

Světová liga (16. - 18.6.2017) - Den Haag (NED)

16.6. - 20:30: Česká republika - Slovensko

17.6. - 20:30: Česká republika - Korea

18.6. - 18:00: Česká republika - Nizozemsko

Vstupenky

 

 

GENERAL PARTNER

          

PARTNERS