Světová liga » Novinky » Do Opavy přijede za pár dní Světová liga ve volejbale

Do Opavy přijede za pár dní Světová liga ve volejbale

 

pátek, 20. června 2014

Městská hala Opava

Česká volejbalová reprezentace v těchto dnech míří na svou nejdelší štaci ve skupině E Světové ligy. Po ne úplně vydařeném domácím dvojutkání v Chomutově, kde svěřenci Zdeňka Šmejkala dvakrát podlehli Nizozemsku, se chtějí hráči v jihokorejském Suwonu znovu vrátit do boje o postup. Jakmile se však z Asie vrátí, zamíří k poslednímu domácímu dvojutkání do Opavy. Tam před tradičně skvělým publikem vyzvou Portugalsko, se kterým mají vyrovnanou bilanci.

Není tomu tak dávno, kdy byla Městská hala svědkem kvalitního světového volejbalu. Čeští reprezentanti zde na sklonku roku 2013 a na začátku roku 2014 bojovali o postup na mistrovství světa. Tehdy to ale národnímu týmu nevyšlo, přestože nepodal špatné výkony. Naopak teď má podstatně obměněný výběr šanci vybojovat si účast v další fázi Světové ligy. Mladý a energický celek, který zvládl postoupit na mistrovství Evropy, k tomu nicméně potřebuje podporu vyhlášeného slezského publika.

Fanoušci se mohou 27. a 28. června těšit na skvělou sportovní, avšak i produkční show. Již před zápasem je bude do varu dostávat zkušený moderátor, společně s oficiálním maskotem bude připravovat soutěže o trička Světové ligy a éterem poletí známé světové písně. Diváci se dále mohou těšit na bohatý přestávkový program. V něm se představí mistryně České republiky v pole dance Lucie Šimková a taneční skupina NG Dance Crew.

Bouřlivá atmosféra pomáhala českým hráčům jak v Chomutově, tak v Českých Budějovicích. V obou halách byli diváci sedmým hráčem České republiky v poli.

Český volejbalový svaz navíc před posledním domácím dvojutkáním vychází vstříc svým příznivcům a nabízí jim možnost získat vstupenky za stejné ceny v předprodeji i na pokladnách v den utkání.

Jedinečnou příležitost mají také registrovaní členové Českého volejbalového svazu a hráči Amatérské volejbalové ligy. Obdrželi totiž unikátní ID číslo, které mohou vyměnit v předprodeji sítě Ticketstream.cz a získat vstupenky na dvojutkání za příjemné ceny. Jednodenní lístek je vyjde na 90 korun, dvoudenní pouze na 140 korun. „Při utkáních Světové ligy v Českých Budějovicích a Chomutově jsme si všimli, že lidé docházejí na poslední chvíli a snaží se uplatnit slevu na pokladně. Nechceme jim tuto možnost upírat a chceme jim vyhovět,“ říká místopředseda Českého volejbalového svazu Robert Urbánek.

To znamená, že prestižní souboje Světové ligy uvidí téměř o polovinu levněji. Navíc každá zakoupená vstupenka putuje do slosování o zájezd na poslední dvojutkání Světové ligy skupiny E v nizozemském Rotterdamu.

V Opavě a v Ostravě se navíc v závěru tohoto týdne uskuteční speciální akce, během níž bude v ulicích k vidění promo tým Světové ligy v čele se sličnými volejbalistkami, které budou rozdávat za předvedené volejbalové schopnosti volné vstupy na opavské zápasy. Neúspěšní soutěžící ale nemusí zoufat, obdrží totiž slevový voucher, který mohou uplatnit v předprodeji nebo na pokladně. Následně zakoupí lístky za stejné ceny jako členové ČVS a hráči AVL.

Opava uvidí na konci června unikátní sportovní svátek. Pokud se českým reprezentantům povede z Jižní Koreje přivézt alespoň jedna výhra, budou zpátky v boji o první místo. Proti silnému Portugalsku chtějí doma urvat dvě tříbodové výhry, aby Nizozemsku vrátili obě smolné prohry z Chomutova. Herně na to mají sil dost, ale bez burácejícího hlediště, které je požene za každým bodem, to v žádném případě nepůjde.

Vstupenky v předprodeji můžete zakoupit zde: http://bit.ly/Svetova-liga-vstupenky
Kompletní informace o vstupném naleznete zde: http://www.svetovaliga.cz/vstupne/

Autor: Lukáš Dvořák, Libor Matoušek

 

Zápasy

Světová liga (2. - 4.6.2017) - Soul (KOR)

2.6.- 12:00 SEČ: Česká republika - Korea

3.6. - 5:00 SEČ: Česká republika - Finsko

4.6. - 5:00 SEČ: Česká republika - Slovinsko

 

Světová liga (9. - 11.6.2017) - České Budějovice (CZE)

9.6.- 19:10: Česká republika - Egypt

10.6. - 19:10: Česká republika - Nizozemsko

11.6. - 19:10: Česká republika - Portugalsko

 

Světová liga (16. - 18.6.2017) - Den Haag (NED)

16.6. - 20:30: Česká republika - Slovensko

17.6. - 20:30: Česká republika - Korea

18.6. - 18:00: Česká republika - Nizozemsko

Vstupenky

 

 

GENERAL PARTNER

          

PARTNERS