Světová liga » Novinky » DEN S - Martin Kryštof

DEN S - Martin Kryštof

 

úterý, 17. února 2015

Martin Kryštof

Je oporou české volejbalové reprezentace. To stejné platí také u jeho současného klubového zaměstnavatele - Berlin Recycling Volleys. Martin Kryštof získal na liberu za svou kariéru tolik zkušeností, že právem patří mezi uznávané evropské hráče.

Desetiminutový medailonek se točil v největším německém městě před zápasem s největším berlínským soupeřem z Friedrichshafenu. S tím aktuální šampion neustále bojuje o vedoucí příčku soutěže. Nejinak tomu bylo i v zápase, který trval dvě hodiny. Nakonec ho i za velkého přispění Martina Kryštofa, jenž původně nebyl v základní sestavě, domácí zvládli 3:2 na sety.

Dvaatřicetiletý volejbalista se tak mohl s úsměvem vrátit do bytu za manželkou Zuzanou a synem Filípkem, kteří s ním tráví prakticky celý rok mimo české území. Před odjezdem na zápasy se ho však snaží v klidu nechat zrelaxovat a přemýšlet o volejbale. Protože jak sama manželka říká, syn je hodně náročný a musí být pořád s tátou.

„Celkově v tom klubu je to nastavené tak, že těch volných dní je málo, protože ve volném čase se snaží klub dělat reklamu volejbalu, aby nalákal víc fanoušků do haly, aby získal víc sponzorů na příští rok. Takže těch aktivit je nespočetně,“ říká Kryštof. „Ale pokud je volný čas, je rodina pohromadě,“ dodává vzápětí.

Na Berlín si už rodina během sedmiletého působení Kryštofa v týmu zvykla. „Až to jednou nastane, a že to nastat musí, a budeme se stěhovat zpátky domů, tak to bude těžké, protože sedm let... Já nevím, jestli tady budeme dál, nebo nebudeme, protože mi končí smlouva. Ale ta doba, kterou jsme tady strávili, byla doposud velice dobrá, vynikající,“ hodnotí Kryštof.

Celou fotogalerii naleznete ZDE!

Napsal: Lukáš Dvořák | Foto: Filip Matoušek | Produkce videa: Český volejbalový svaz | Vyrobila: TRIMA CB | Střih a kamera: PRO MOVIE

 

Zápasy

Světová liga (2. - 4.6.2017) - Soul (KOR)

2.6.- 12:00 SEČ: Česká republika - Korea

3.6. - 5:00 SEČ: Česká republika - Finsko

4.6. - 5:00 SEČ: Česká republika - Slovinsko

 

Světová liga (9. - 11.6.2017) - České Budějovice (CZE)

9.6.- 19:10: Česká republika - Egypt

10.6. - 19:10: Česká republika - Nizozemsko

11.6. - 19:10: Česká republika - Portugalsko

 

Světová liga (16. - 18.6.2017) - Den Haag (NED)

16.6. - 20:30: Česká republika - Slovensko

17.6. - 20:30: Česká republika - Korea

18.6. - 18:00: Česká republika - Nizozemsko

Vstupenky

 

 

GENERAL PARTNER

          

PARTNERS